Jednotliví poradci

Jednotliví poradci

NEJEN NUT(d)NÝ STANDARD

Informační systém, automatizované zpracování provizí, propracovaný systém školení, zaručeně nejvyšší provize na trhu, to Vám nabídne každá MLM nebo poolová společnost. My to považujeme za nutný standard a nebudeme Vás tím nyní zahlcovat.

Představíme Vám „pouze“ naše revoluční služby, které Vám pomohou být úspěšným poradcem i v nové éře finančního poradenství. Samostatní finanční zprostředkovatelé a malé poradenské firmy na nás nejvíce milují to, že získají jistotu a podporu a že jim naše služby a nástroje pomáhají snadno budovat image profesionála v očích klientů. Poradcům také díky našim službám zbývá daleko více volného času na jejich osobní život, rodinu a koníčky.

O IMAGE PROFESIONÁLA ROZHODUJÍ DETAILY

O úspěchu a bohatství finančního poradce rozhoduje spokojenost klienta s jeho službami. Spokojenost, prestiž a image profesionála se u klientů získává nesnadno. Rozhodující jsou nejen odborné znalosti poradce, schopnost kvalitně poradit ve všech finančních i životních situacích, ale také mnoho dalších detailů. Pro vyladění těchto detailů k dokonalosti jsou zde naše revoluční služby pro poradce.

Co když máte schůzku a volá Vám jiný klient? Nebo si užíváte na dovolené a ozývají se Vaši klienti? Přijmete nebo nepřijmete hovor? Toto dilema u nás nebudete muset nadále řešit a díky službě Osobní asistentka si uchováte, jak svůj volný čas, tak image profesionála v očích klientů. Asistentka Vám může pomoci i jinak a může například pečovat o Váš kmen klientů.

Prestiž Vám dodají také vlastní profesionální webové stránky poradce.

ZÁZEMÍ A PODPORA JAKO OD MAMINKY

Pro klidnou práci finančního poradce je komfortní zázemí nesmírně důležité. Zázemí u nás má různou podobu a všechny jsou na špičkové úrovni – kvalitní a široké produktové portfolio, fungující a jednoduchý systém procesů a potřebných dokumentů, nápomocné a usměvavé oddělení back-office, bezchybná právní a legislativní podpora, moderní aplikace a nástroje usnadňující poradcům práci a mnoho dalšího. U nás se prostě budete cítit příjemně a bezpečně jako doma u maminky.

Všechny naše služby jsme vytvořili také s ohledem na to uspořit Vám čas. Kromě finančně poradenské praxe budete žít i spokojený osobní život, mít více času na rodinu a na koníčky. Žijeme jen jednou a je prima mít čas si život užít. K tomu Vám pomohou naše služby jako je Osobní asistentka nebo Péče o klienty. A až se nebude chtít poradenství věnovat vůbec, můžete vyzkoušet, jaké je to být prvním finančně poradenským rentiérem.

VRAŤME SE NA ZAČÁTEK...

…tedy k počáteční touze udělat změnu, u které to často bohužel i skončí. Pro změnu je vždy nutné udělat první krok. Někdy je nutné vykročit do neznáma, vystoupit ze své komfortní zóny.

S námi se nemusíte bát udělat první krok, nebudete vstupovat do neznáma ani nebudete muset vystoupit ze své komfortní zóny. S příchodem k nám Vám pomůžeme do posledního detailu. A nejen s Vaším příchodem, ale také s přechodem Vašeho kmene klientů. V rámci naší služby Získání kmene klientů převedeme Váš kmen a Vy budete i nadále profitovat z následných provizí Vaší předchozí práce.

Může Vám připadat předčasné mluvit na „prvním rande“ o rozvodu, ale chceme, ať víte všechno: Stejně snadno, jako k nám přivedete kmen svých klientů, si ho potom můžete s sebou odnést někam jinam. Kmen klientů je prostě Váš a nikdo Vám na něj bez svolení „nesahá“.

VYUŽIJTE VÝHOD, KTERÉ VÁM NABÍZÍME