Velké poradenské struktury

Velké poradenské struktury

PONECHTE SI SVOU NEZÁVISLOST A SLUŽBY SI ZVOLTE NA MÍRU

U nás nejsou žádné služby, produkty či balíčky povinné. Všechny služby jsou volitelné a můžete si je vybrat přesně na míru svému podnikání. Nezávislost, svobodu a volnost naší spolupráce si zvolíte Vy.

Chcete se začlenit do poolu Salve Finance a využívat všechny naše služby?

Budeme rádi. V závislosti na obratu Vaší skupiny jsme schopni Vám nabídnout dokonce akciový podíl v našem poolu, který může mít hodnotu až několika desítek miliónů korun.

Chcete být nezávislí, nadále fungovat „napřímo“ s finančními institucemi, ale zároveň se Vám líbí naše moderní systémy?

Není problém. Poskytneme Vám je a jelikož jsou vyvinuty našimi programátory, můžeme Vám je i zakázkově upravit.

Chcete u nás pouze vyrůst a potom se zase oddělit?

Není problém. Nám jediným to můžete říct na rovinu. S odchodem i převodem klientského kmene Vám rádi pomůžeme a na cestu Vám ještě přibalíme naše nástroje.

Jak vidíte, jsme flexibilní a rádi se Vám přizpůsobíme.

POMOCNÍCI K NEZAPLACENÍ

V rámci větších poradenských struktur jsou, více než cokoliv jiného, důležité kvalitní systémy a nástroje pro každodenní práci poradců a pro efektivní vedení jejich týmů. My jsme si takové nástroje sami vyvinuli a otestovali v praxi. A nyní je nabízíme Vám.

Z Vašich poradců uděláme hvězdy. Jejich image profesionálů pomůže v očích klientů budovat například naše služba osobní asistentka nebo možnost prezentovat se vlastním webem poradce. A díky našemu legislativnímu servisu bude Vaše struktura u nás jako v bavlnce.

VAŠI KLIENTI I PORADCI JSOU PRO NÁS POSVÁTNÍ

Kmen klientů a Váš tým poradců jsou Vaše dvě nejcennější aktiva.

Jsme si toho vědomi a nebudeme Vám ani na jedny z nich bez Vašeho svolení „sahat“. Bez Vašeho souhlasu nikdy Vašim klientům nic nenabízíme. A nikdy nebudeme ani jednat za Vašimi zády s Vašimi poradci o tématech, jako jsou provize, podmínky přímé spolupráce a další.

Pokud ale budete chtít, rádi Vám s péčí o klienty i poradce v předem dohodnutém rozsahu pomůžeme.

ZÍSKEJTE SKUTEČNOU HODNOTU NEJEN PROVIZE

Vaše struktura poradců a klientů může mít kromě vyplácených provizí také skutečnou finanční hodnotu, která bude jen Vaše. Co to znamená? A jak ji získat?

Prvním nezbytným krokem je být vlastníkem svého kmene klientů. S tím Vám rádi při Vašem stěhování k nám pomůžeme a získáme klientský kmen od Vaší původní společnosti do Vašeho vlastnictví. 

Když je kmen klientů skutečně Váš, můžete v budoucnu profitovat na jeho hodnotě. V případě Vašeho zájmu dokážeme zprostředkovat prodej celé Vaší struktury a Vy můžete odejít do penze s pěknou sumou peněz. Nebo, pokud preferujete dlouhodobé, stabilní příjmy, můžeme Vám z hodnoty Vašeho kmene vyplácet časově neomezenou rentu.

VYUŽIJTE VÝHOD, KTERÉ VÁM NABÍZÍME