Naše zásady

Naše zásady

být oporou pro poradce

My jsme tady pro finanční poradce, nikoliv poradci pro nás. Proto poradcům zajišťujeme špičkové nástroje, top produkty, maximální servis, podporu a dáváme jim jistotu.

Jste svobodní a volní

Poradcům i poradenským firmám dáváme volnost. Mohou si na míru zvolit služby, které chtějí využívat. Nejsou k nám připoutáni a stejně jako mohou svobodně přijít, mohou od nás včetně svého klientského kmene svobodně odejít.

Nefušujeme Vám do týmu

Do Vašeho týmu poradců se Vám nijak nevměšujeme. Nikdy nejednáme za Vašimi zády s Vašimi poradci o citlivých tématech jako je provizní systém, přímá spolupráce atd. Je to Vás tým, stejně jako klienti jsou Vaši.

Nepleteme se Vám do klientů

Stejně tak nikdy neoslovujeme s žádnými obchodními nabídkami klienty našich finančních poradců, pokud si poradci pomoc s péčí o své klienty výslovně nepřejí.

Skutečná hodnota pro poradce

Bojujeme za finanční poradce a skutečnou hodnotu jejich klientského kmene. Nejde přece jen o aktuálně vyplácené provize, ale také o možnost v budoucnu profitovat na své tvrdě odvedené práci. Klientský kmen přece musí být Váš, Vy s ním můžete přicházet a odcházet, můžete jej prodat svému nástupci nebo z něj můžete po ukončení své činnosti získávat rentu.

pečovat o klienty především

Na prvním místě máme nejen spokojené finanční poradce, ale také spokojené klienty. Jen takoví klienti naše poradce rádi doporučí a zajistí jim dlouhodobý úspěch. Netlačíme na nahánění nových a nových klientů a s péčí o klienty na požádání rádi pomůžeme.

PROBERTE S NÁMI NAŠE ZÁSADY OSOBNĚ...

a poznáte, že nejde jen o ohraná klišé