Proč mít poradce od Broker Pool?

Proč mít poradce od Broker Pool?

MÁTE SVÉHO OSOBNÍHO FINANČNÍHO PORADCE?

Ne? Neváhejte a obraťte se na některého z našich poradců. Nebudete litovat, pomohou Vám se všemi záludnostmi nejen osobních financí.

Ano, máte? A jste s ním spokojeni? Máme pro Vás hned několik důvodů, proč jsou právě ti naši finanční poradci tím nejlepším pro Vaše osobní, rodinné i firemní finance.

SILNÁ VÝZBROJ V RUKOU PROFESIONÁLŮ

Naši spolupracovníci jsou vybaveni tou nejlepší „výzbrojí“, jakou jen může finanční poradce mít. Jedná se o široké portfolio finančních produktů od těch nejlepších finančních institucí na trhu, díky kterému Vám naši poradci efektivně vyřeší ochranu, úsporu, zhodnocení i půjčení peněz. Nenabízíme „jednu značku“, ale vybíráme to nejlepší napříč celým trhem.

Kromě špičkových produktů mají naši poradci k ruce také řadu výkonných a inteligentních nástrojů, díky nimž mohou rychle a efektivně vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro Vás. A protože silná výzbroj bez zbrojního pasu bývá nebezpečná, procházejí naši poradci řadou produktových i jiných odborných školení, seminářů a vzdělávacích programů. Díky tomu opravdu dobře ví, jak finanční „výzbroj“ správně používat ve prospěch klientů

PÉČE O VÁS JE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naši poradci jsou finančně i jinak motivováni k tomu, aby kvalitně pečovali o své klienty. Kvalitní péče o klienty je pro nás na prvním místě. Bez ní nemohou být naši poradci dlouhodobě úspěšní v této nové éře finančního poradenství.

Nejde nám o nahánění nových a nových klientů. „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají„, u nás neuslyšíte. Pro nás vztah s klientem nekončí uzavřením smlouvy. Rádi o klienta pečujeme i v průběhu jejího trvání či v případě, kdy se něco stane, třeba pojistná událost, s jejímž vyřízením klientům rádi pomůžeme. Jde nám o stabilní základnu spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací, řeší s námi všechny svoje finanční potřeby a rádi nás doporučují svým známým.

S péčí o klienty našim poradcům pomáháme. Každý z nich má například k ruce svou osobní asistentku, která se o Vás postará, když je třeba Váš poradce na dovolené, nemocný nebo je na schůzce a zrovna nemůže vyřídit Váš požadavek.

JSTE SE SLUŽBAMI PORADCE NESPOKOJENI?

Dbáme na kvalitu našich spolupracovníků a jimi odváděných poradenských služeb. V případě, že nejste se službami některého z našich spolupracovníků spokojeni, dejte nám to vědět. Nechceme, aby v našich řadách byl někdo, kdo neplní sliby, kdo klientům neříká celou pravdu nebo kdo zamlčuje podstatné podmínky finančních produktů či jinak poškozuje jméno naší firmy a celého oboru finančního poradenství.

Naše pravidla mají řadu mechanismů, které na práci poradců pomáhají dohlížet. Ať už se jedná o záznamy z jednání s klientem, které jsou ze zákona povinné, nebo systém interních procesů a nástrojů, které pomáhají případné nepravosti poradců včas odhalit.

POMŮŽEME VÁM S VAŠIMI FINANCEMI

napište nám svůj požadavek, prosbu či dotaz a my se Vám ozveme

    Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů dle těchto zásad