Provizní systém

Provizní systém

NEMÁME NEJVYŠŠÍ PROVIZE NA TRHU

Z upoutávek na všechny MLM, poolové i servisní finančně-poradenské firmy na Vás bude křičet, že jedině u nich získáte ty nejvyšší provize. Nebudeme se chovat stejně jako oni. Provize u nás jsou vysoké, ale určitě si netroufneme tvrdit, že jsou pro všechny finanční produkty nejvyšší mezi všemi poradenskými firmami.

Náš provizní systém se ale vyznačuje tím, že je chytrý, poradci jej mají rádi a je dokonale připravený na novou éru finančního poradenství.

CHYTRÝ PROVIZNÍ SYSTÉM

Náš provizní systém je chytrý, protože myslí na Vaši bezstarostnou budoucnost a volný čas. Nebude Vás nutit do nahánění stále nových a nových klientů, ale bude Vás motivovat k tomu, abyste kvalitně pečovali o své stávající klienty a udrželi si je. Díky tomu budete mít velmi brzy velmi zajímavé pasivní příjmy v podobě následných provizí. Jestli se potom budete dále věnovat navyšování svých aktivních příjmů nebo využijete komfort pasivního příjmu a budete se více věnovat svému volnému času a rodině, necháme na Vás.

ZPRACOVÁNÍ PROVIZÍ HOĎTE ZA HLAVU

Zpracování provizí probíhá kompletně a automatizovaně přes náš systém a Vy nemusíte nic řešit. Ani větší struktury a týmy poradenských firem, které chtějí vlastní interní provizní systém, si s tím nemusí lámat hlavu. V našem systému individuálně nastavíme Váš provizní systém přesně dle Vašich požadavků. Uzavírací, následné, získatelské, rozdílové, generační provize či různé druhy měsíčních, kvartálních či ročních bonusů nejsou žádný problém.

Veškerý software vytvořili naši programátoři, a tak jej můžeme libovolně a flexibilně upravovat na míru jednotlivých poradenským strukturám.

RÁDI S VÁMI OSOBNĚ PROBEREME NÁŠ PROVIZNÍ SYSTÉM