Služby na míru

Služby na míru

Do ničeho Vás nenutíme

Naše služby jsou revoluční také v tom, že si můžete sami vybrat, které z nich využijete a jak. Je jen na Vás, jakou míru spolupráce a nezávislosti si zvolíte.

Chcete nadále fungovat pod svou značkou? Samozřejmě. My rádi budeme oporou ve Vašich zádech, nemusíme svítit ve výkladní skříni.

Zajímají Vás například naše moderní on-line nástroje a systémy, ale chcete nadále fungovat s finančními institucemi „napřímo“. Není problém, dohodneme se, uzavřeme smlouvu a nástroje jsou Vaše. Díky tomu, že je vyvíjí tým našich programátorů, dokážeme je navíc rychle a flexibilně upravit Vašim potřebám.

Chcete nebo nechcete, aby osobní asistentky pečovaly o Vaše klienty? Je to na Vaší volbě?. S Vašimi klienty nikdy nejednáme bez Vašeho souhlasu a za Vašimi zády. To je v rozporu s našimi zásadami.

Nebo to nechte celé na nás

A jsou zde naopak tací, kteří budou vděční za kompletní servis a nechají vše na nás. Nebudou se chtít starat o legislativu či tvorbu vlastních webových stránek nebo rádi nechají osobní asistentky pečovat o své klienty. Péči o naše klienty (tedy o Vás poradce) i Vaše klienty jsme dovedli k dokonalosti.

A pro ty z Vás, kteří se krátkodobě nebo dlouhodobě nechtějí aktivně poradenství věnovat, ale rádi si budou užívat plodů své předchozí práce, zde máme revoluční službu Rentiér. Aneb staňte se prvním finančně poradenským rentiérem.

VYBERTE SI, KTERÉ NAŠE SLUŽBY CHCETE VYUŽÍVAT...